CLEAN – Salon Partnerski Stalgast

Działając od 2007 roku na rynku Horeca wypracowaliśmy wiele rozwiązań odpowiadających na potrzeby tego rynku. Gastronomia od zawsze była naszą pasją, co powoduje pełne zaangażowanie w dynamiczny rozwój biznesów naszych Klientów. W efekcie wieloletniej współpracy z firmą Stalgast, w 2018 roku stworzyliśmy Salon Partnerski w Bytomiu, który daje naszym Klientom możliwość obejrzenia sprzętu, urządzeń czy akcesoriów przed ich zakupem, a w efekcie kompleksowe wyposażenie lokalu w jednym miejscu.

PHU Clean - Stalgast Salon partnerski

Doświadczony zespół Clean gwarantuje fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu. W ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe wyposażenie dla restauracji, wyposażenie dla barów, wyposażenie dla hoteli, wyposażenie dla kuchni w obiektach żywienia zbiorowego oraz dla wszystkich tych miejsc, w których wymagane są profesjonalne rozwiązania gastronomiczne.

Kompleksowa obsługa Klienta obejmuje także posprzedażowy serwis urządzeń.

Na naszej ekspozycji znajdują się między innymi: urządzenia chłodnicze, urządzenia grzewcze, piece konwekcyjno-parowe, zmywarki przemysłowe, meble ze stali nierdzewnej, ekspresy do kawy, garnki, chemia dla gastronomii, środki do dezynfekcji, noże dla kucharzy, deski do krojenia HACCP oraz inne drobne akcesoria niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni.

Sprzęt gastronomiczny Stalgast jest teraz dostępny także w Twojej okolicy!

Salon Partnerski Stalgast Bytom