Mediolan, znany jako stolica mody, co 2 lata, na kilka dni, staje się też niewątpliwym centrum świata gastronomii i hotelarstwa. Mowa oczywiście o targach HOST Milano – jednym z najważniejszych wydarzeń dla branży HoReCa. Rok 2023 nie był wyjątkiem, a my mieliśmy przyjemność wziąć w nich udział.

HOST Milano to nie tylko okazja do prezentacji nowych produktów czy technologii. To przede wszystkim miejsce spotkań, wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji handlowych oraz poszerzenia horyzontów biznesowych. W dniach 13-17 października 2023 r. Mediolan tętnił życiem, a my, wśród 1345 wystawców z 43 krajów, poszukiwaliśmy tych najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań dla naszych klientów.

Wizyta na 43 edycji targów HOST Milano była dla nas niezwykłym przeżyciem. Targi te, od lat stanowią źródło inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju.

Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom handlowym, z którymi spotkaliśmy się podczas targów. Ich ciepłe przyjęcie, otwartość na rozmowę i chęć współpracy sprawiają, że wracamy z Mediolanu z nie tylko nowymi propozycjami produktów, które chcemy wprowadzić, ale przede wszystkim z mnóstwem pozytywnych emocji i wizją rozwoju.

Dla wszystkich, którzy działają w branży HoReCa, uczestniczenie w takich branżowych wydarzeniach jak HOST Milano, to okazja do tego, by być na bieżąco z trendami, wymieniać się doświadczeniami i poszerzać swoje horyzonty związane z gastronomią oraz innowacjami.

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w tych targach, do zarezerwowania sobie terminu na rok 2025. My na pewno tam będziemy, szukając nowych produktów, które można wprowadzić do oferty PHU Clean.

Do zobaczenia w Mediolanie w 2025 roku! 🌟